Králíci v Norsku

Napsal KrálikOpičák, 14.10.2012

Králíci v Norsku aneb všude dobře, v Norsku mordor!

Už od loňského jara jsme s Lenkou plánovali dovolenou v Norsku. Loni nám to bohužel nevyšlo, takže jsme to museli odložit až na tohle léto. S přípravami jsme začali hned po skončení lyžařské sezóny, sháněli jsme nejrůznější informace, plánovali trasu a šetřili penízky…

 

Termín jsme zvolili 7.-22.července, v srpnu jsme jet nechtěli, protože to prý v Norsku častěji prší. Měsíc před odjezdem jsme zarezervovali trajekt z Dánska a postupně jsme začali nakupovat vybavení.

Týden před odjezdem jsme nakoupili eura, norské a švédské koruny, zaregistrovali jsme si auto do Norského mýtného systému Autopass, v knihovně jsme si půjčili průvodce, slovníky a automapy a těšili jsme se na parádní dovolenou.

Jenže u mě v práci to vypadalo, že nikam nepojedu. Rozjížděl jsem výrobu tramvajových výhybek do Austrálie, ale ještě pár dní před odjezdem ani jedna výhybka nebyla hotová, technologie nevychytaná a složitá, programy plné much, nebylo nakoupeno všechno nářadí, zákazník nervózní … prostě blázinec jako vždy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *