Heidenfest 2012 – Wintersun, Korpiklaani

Napsal KrálikOpičák, 25.8.2012

Metaloví bojovníci pozor, Valhalla volá! V posledních letech se putovní festival HEIDENFEST vypracoval na opravdu unikátní akci, kterou nelze v koncertním kalendáři vynechat! Headlinerem letošního ročníku, který se uskuteční 27. 10. v PRAZE, KC Vltavská, je skvělá metalová legenda tohoto žánru WINTERSUN (Fin), brázdící nesnadné metalové bojové pole již od roku 2004, a která má v plánu na konci léta vydat novou desku. Spolu s nimi cestují u nás velmi populární vtipálci KORPIKLAANI (Fin), kteří již tradičně přiváží pořádnou párty spolu se svými hity posledních let a hlavně aktuální album „Ukon Wacka“.

 

{youtube}xEqr_QxFm0k{/youtube}

 

Dalším oddílem je německá pohanská squadra VARG, která vydá novou desku právě v říjnu 2012, akorát v čase Heidenfestu. Svým černým humorem vás jistě odzbrojí veselá norská folk metalová banda TROLLFEST, jejíž nové album „Brumlebassen“ vyjde 24. srpna. Otevírající kapelou celého festivalu bude mladý, moderní italský folk-metalový objev, vítěz Rock The Nation Award 2011, kapela KRAMPUS, originální kapela se spoustou klasických i méně obvyklých hudebních nástrojů, které se dokonale doplňují s kovovým metalovým nářezem, a která vydá své dlouho očekávané debutové album v srpnu 2012!

HEIDENFEST vám prostě a jednoduše opět pozvedne náladu v sychravých dnech podzimu! Zapište si – 27. 10. 2012 – PRAHA, KC Vltavská!

 

Vstupenky za 640,- na Ticketpro

 

Zdroj:  http://www.mastersofrock.cz/www/?viewitem=6308

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *