PVzC 2012

Napsal KrálikOpičák, 4.10.2012

Zdravim všechny blby aj všechny blbky, konečně jsem se dokopal k tomu mrknout se na letošní Podzimní Vychození se z Civilisace… Chvilku mi to trvalo a výsledkem je tento návrh: 
 
1. ODJEZD
 
se uskuteční v 7.43 hodin z kladenského nádraží v sobotu 3. listopadu
 
 
 
2. NÁVRAT
 
se uskuteční ve 21.07 (nejpozději však ve 23.05) na kladenské nádraží v pondělí 5. listopadu
 
 
 
3. TRASA
 
Vlakem se dostaneme do Mladotic zastávky, odkud vyrazíme údolím Střely proti proudu na sever. První noc strávíme kdesi po cestě (až padnem, tak padnem), druhý den bude náš cíl monumentální kopec Vladař (poblíž jeho vrcholu přenocujeme – dle počasí), na nějž se dostaneme skrzeva malebné městečko Rabštejn nad Střelou, kde je možný oběd, případně jiné občerstvení:-). No a poslední den zbude nám na přesun do Chyše a hlavně (jak bystřejší z vás jistě tuší) do jeho pivovaru, kde zakončíme a zhodnotíme celou akci a (před)posledním vlakem se vrátíme na Kladno.
 
 
 
4. ZÁVĚR
 
Závěrem mi dovolte říct, že pokud máte něco na srdci, tak to hrňte do komentářů, nic samozřejmě neni pevně daný, všechno se může lehce pozměnit (možná:-)). A taky se nebojte informaci o tomto výletu šířit ve svém okolí, záměrně byla zvolena krátká trasa aby mohlo jet co nejvíc lidí – páč je mi jasný že listopad není červenec, že?:-) Jinak poznámka k termínu – je to krapet netradiční začínat v sobotu a končit v pondělí, ale mě takhle vycházej šichty, takže se mi to celkem zamlouvá..:-)
 
 
 
Pivu a omrzlinám Zdar!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *