Návštěva Zichoveckého pivovaru

Napsal KrálikOpičák, 24.6.2013

Drazí přátelé, bavíme se o tom již dlouhou dobu, tak jsem se rozhodl konečně to zrealizovat. Jedná se samozřejmě o návštěvu Zichoveckého pivovaru, což ty bystřejší z vás pochopili téměř ihned po přečtení nadpisu:-)

Po zralé úvaze kdy tento náročný výlet provézt jsme dospěli k datumu 3. 7. Jedná se o středu, takže chápu že to pro někoho může být komplikovaný, nicméně víkendy bývají nabitý k prasknutí a navíc nám s Pepikem jinak nevychází volno..:-)

Co se týče našeho příjezdu, tak ten je možný jediným busem který do Zichovce jezdí – v 10:30 z autobusáku ve Slaným (10:58 v Zichovci, v 11:00 otevírá restaurace), respektive v 9:39 devítkou z autobusáku kladenského. S odjezdem je to krapánek horší – buď busem už ve 14:56, což je poněkuď brzo, nebo se dá jet busem z Panenského Týnce, což je něco přes 3 km pěšky, v 16:45, což taky neni žádný terno, nebo jet taxikem no anebo konečně varianta s přespáním v chatičkách na Bílichově. Pokud by nás, kteří upřednostňujeme poslední variantu, bylo víc, tak bych se pokusil zamluvit odpovídající počet chatiček i s možností případného rozdělání ohně, atp..

No a jelikož termín je už příští týden, tak nenechávejte přípravy na poslední chvíli, ale hned po přečtení zajděte za šéfem a oznamte mu že si na příští týden berete dovolenou kvůli neodkladné záležitosti. Pak mi dejte vědět kolik nás vlastně pojede, abych mohl zamluvit odpovídající počet chatiček.

Létu zdar a pivu zvlášť!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *