6.Ploutvofotbalový turnaj – 20.července 2013!

Napsal KrálikOpičák, 12.7.2013

Největší sportovní událost roku se blíží! Všichni profesionální ploutvofotbalisté ladí formu. Fanoušci trpělivě čekají v nekonečných frontách na vstupenky na nejdůležitější zápas sezóny, kterým je 6.Mistrovství světa v Ploutvofotbalu!

 

"Dáme ploutve na nohy, zakopem si do míče, o přestávkách na baru nalejem si palice."

Sportovní událost letošních prázdnin se bude konat opět v Pístech u Nymburka. Celá akce vypukne letos v dřívějším termínu než tomu bylo v předchozích ročnících a to 20.7.2013. Pro nedočkavce je tu možnost potrénovat kopací techniku a játra už v pátek, s čimž je spojená i pomoc při přípravě hříště, kurtu, stanu, baru atd.

 

Zatím vůbec nevím kolik bude týmů, ale předběžně to vypadá na minimálně 5 týmů a proto by hráči měli být okolo 11:00 na místě. 1. zápas začne ve 12:00 a pokud to bude časově možné, bude se hrát jako doposud každý s každým. Délka zápasu 2×10 minut nebo možná jen 2x5minut

Jako vždy se bude hrát v 5 lidech (1 brankář a 4 hráči). Počet střídajících hráčů není omezen, jen v případě umístění na 1.-3. místě bude ocenění v podobě medailí pouze pro 6 hráčů. Družstvo musí mít v poli minimálně jednu holku, dívku, ženu a nebo někoho, kdo tak po 5 pivech aspoň vypadá.

Pravidla jsou stejná jako doposud. Všichni hráči musí mít na nohou ploutve. To se týká i brankářů, kteří musí navíc mít potápěčské nebo plavecké brýle. Masér, nehrající trenér a roztleskávačky ploutve mít nemusí.
 

K dispozici opět bude:

 • Chlazené pivo (asi Kozel 11°)
 • Skoro nealko pivo (Staropramen Lemon)
 • Točené limonáda (Malinová)
 • Gril
 • Tenisový kurt
 • Fotbálek
 • Bazén

Registrace pro tým bude 300Kč.
Placení pivka je vždycky problematické. Buď se bude platit všechno hned, pokud seženem někoho na bar a nebo se budou rozlišovat lidi, co pijou jak protržený, co pijou normálně (nevim kdo to bude) a lidi, co nepijou skoro vůbec.

 • Normální vstupné 200,- Kč
 • Holky 150,- Kč
 • Extra píči 250,-Kč (což jsou vlastně všichni)

V ceně je veškeré pití co poteče z jakékoliv ze 3 píp a guláš s chlebem.

Snad budem mít i letos půjčený vojenský stan, kam se všichni nocležníci určitě vejdou. Bližší info k tomu budu mít 8.7.

Dotazy a přihlášky piště do komentářů

 

Závěrem to nejdůležitější

 1. Dovezte si půllitr. Místní zásoby se s každou akcí zmenšují.
 2. Sežeňte si ploutve, pokud je už nemáte v boudě!!

ČUS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *