Podzimní akce aneb PvC 18.-20.10 a plavba Prahou 27.10.

Napsal KrálikOpičák, 2.10.2013

Ahoj. Takže upřesnění akcí v článku …

 

Tak a je rozhodnuto. Plavba Prahou se odkládá na termín 27.10. Je to neděle a v pondělí potom je volno takže si můžete odpočinout. Jedu já, snad Šmirda, Drobek, Karel doufám že i Irča a Králíci. Pokud budeme mít opět dva rafty tak máme místo pro 12 lidí takže se vesele hlašte místa spousta a je to moc fajn akce. Sice už bude trochu chladněji než jiné ročníky. O to to bude zajímavější. (seženeme várnici a uděláme si čaj s rumem :))

V termínu 18.-20.10 se jede do Českosaského Švýcarska na PvC, to už je definitivní. Drobek naplánoval nějakou tu trasu a uvidíme jaké bude počasí a pokud by byla hodně velká zima, tak bychom mohli zamluvit nějakou chatu (pozor nebude to penzion, jen nám tam bude tepleji než venku – něco jako Dědov – takže si myslím že by nám to charakter akce moc nepokazilo). Jinak se jede pod širák. Odjezd je ve čtvrtek večer (nebo v pátek brzo ráno), ten den volna snad nikoho nezabije. Příjezd v neděli, ideálně kolem 19:00 na Kladně.

Tak a poslední akcí letošního podzimu bude drakiáda, která ještě nemá pevně stanovené datum a myslím si že pokud by se organizovala až v listopadu, tak by to nikomu nevadilo. Uvidíme. Možná by mohla proběhnout i v pondělí 28.10 jak je ten den volna.

Připomínám 12.10 duo Gordis – Janyi vystoupení, bohužel nevim kde, tak to prosím někdo upřesněte do komentářů. Tentýž den je opět v žehrovské loděnici Dědkův škrpál jak zde upřesňuje článek od Karla.

A ještě tu mám jeden návrh. Halóvín neslavím ale letos vycházejí Dušičky krásně na sobotu 2.11. Což takhle udělat menší podvečerní pochod po Kladenských hřbitovech? Zabralo by to cca 3 hodinky a zakončení může být někde v teple knajpy u grogu…


Jak už tu Karel níže zmínil, tento víkend jsou v Žehrovicích Fekálnické hry. Akce probíhá od pátku do neděle. Doražte alespoň v sobotu od 10:00 a podpořte tým blbnemekvalitne.

Průjezd Prahou. Již tradiční akce, spíše zářiová záležitost, se nám letos posunula až do října. Na vodě už bude celkem kosa,teplé oblečení a RUM je předpokladem ke zdárnému zakončení akce. Určitě bych letos nedělal dvoudenní, jak navrhoval na sklonku léta Králik, přikláním se k variantě pohodové nedělní akce 13.10.

PVC- aneb naše oblíbené Podzimní Vychození se z civilizace. Časově jsem pro prodloužený víkend. Tj.Pá,So,Ne. S odjezdem buď ve čtvrtek večer a nebo v pátek velmi brzo ráno. Návrat bych viděl na neděli odpoledne, někde mezi 17:00-20:00 na Kladně podle vlaků. Lokalita Českosaské Švýcarsko a jeho nekonečné bukové porosty 🙂 Termín buď 18.,19.,20.  nebo další víkend 25., 26., 27. Jelikož teploty jsou již zimní, tak spaní ve volné přírodě budeme ještě zvažovat. Vše je zatím v rámci diskuse, pojďme se co nejdříve domluvit.

A poslední tradiční akce je drakiáda. Místo konání asi jako vždy kladenský Lapák. A termín bych nechal na ten víkend co nebude PVC. Opět podporuji pohodové nedělní odpoledne.

 

Souhrn:

4.-6. 10. – Fekálnické hry, Kamenné Žehrovice

13. 10. – Plavba Prahou, Praha

18.-20. 10/25.-27. 10 – PVC – Českosaské Švýcarsko

20. 10/27.10. – Drakiáda – Lapák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *