Voda letos Otava 2014

Napsal KrálikOpičák, 14.4.2014

A když už jsem u toho psaní článků tak rovnou napíšu i něco o letošní vodě. Stručně: Otava, od shora dolů, v červnu (14.-21. nebo 21.-28.)

 

 

Takže původní mega akci k desátému splutí pořádat nebudu (nechám si to na příští rok na desáté výročí od první vody pozn. Ohře 2005!)

Chtěli bychom se jet podívat na horní tok Otavy, která protéká nádhernou krajinou Šumavského národního parku – stejně tak jako loni Vltava. Žádná rezervace není nutná, pouze se nesmí šlapat na levý břeh, na pravý se smí 🙂

Jediný problém je s dopravou jelikož tam nevede žádná trať. Tudíž bychom se nablížili vlakem a potom se nechali odvézt místními prostředky. Po loňské zkušenosti s tamními půjčovnami s tím nebude jakýkoliv problém. Nepředpokládám hojnou účast, proto si budeme lodě asi opět půjčovat od místních, vyjde to prostě levněji.

Pokud by se ovšem stalo že nás pojede hodně ( a tím hodně myslím alespoň 11 lodí), zauvažoval bych půjčit si lodě opět od Vodáckého ráje, vše je ale předčasné.

Termín jsem stanovil takto, protože o prázdninách máte všichni napilno, nejsou dovolené, a hlavně, letos se nemusíme bát že by nebylo teplo. Teplo bude, mám to objednaný. Nejsou velké návaly a přitom většina kempů už jede. Ale hlavně proto že 21. června je letní slunovrat, takže nejdelší den v roce. Chtěl bych to oslavit někde venku u ohně a vody.

Takže kdo máte zájem, předběžně se hlaste, začátkem května budu objednávat lodě a vybírat zálohy.

Až do toho května je stále čas na diskusi ohledně termínu, případně lokality, či půjčení vybavení.

No a podmínky pro úspěšné zúčastnění se akce jsou stejné jako každý rok, až bude na čase tak vám je sem zase napíšu.

Kontakty na mě jsou:

tel.: 723394448

email: libormelen@atlas.cz

taky mě můžete zastihnout na XK (FB) – od teď až do vody se tam bude v nepravidelných intervalech zjevovat 🙂 nebo mě navštivte osobně adresa : u malýho yettiho, Kladno, v patře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *