Zájezd s CK Blbneme – zrušeno
Napsal KrálikOpičák, 2.3.2014

S obrovskou lítostí a se slzami v očích vám musím oznámit, že letošní zájezd s CK Blbneme se ruší ;(
Naše modlitby k Bohovi sněhu bohužel nebyly vyslyšeny. My to ale nevzdáváme a jedeme alespoň autem užít si poslední sníh a krásu jarní přírody…

A je to tady! CK Blbneme Kvalitně pro Vás připravila další zájezd do Orlických hor! Zájezd bude opět probíhat tak, jak jste na něj zvyklí, ubytování ve Skuhrově, lyžování v Deštném.
Neváhejte a přihlašujte se, přihláška je závazná až po uhrazení částky 700,- na účet 1449702103/0800.
Zájezd s CK Blbneme většina z vás již zná, takže stručně:
- ubytování v ZŠ Skuhrov – žádné postele, vezměte si karimatku a spacák!
- sjezdové lyžování v Deštném
- běžkaře (pěšoturisty) je možno vyvézt na Šerlich (po domluvě)
- stravování vlastní
- doprava Karosou (bus je k dispozici po celou dobu zájezdu)
Odjezd:
Návrat:
- neděle 9.března ve večerních hodinách
Nástupní místa:
- Kladno – Náměstí svobody
- po dohodě možno přistoupit v Praze nebo jinde po cestě
Cena zájezdu: 700 Kč
- přihláška je platná po uhrazení celé částky
- částku je nutné uhradit na účet 1449702103/0800
- při platbě uveďte do poznámky svoje jméno, případně za koho platíte
- peníze nevracím, v případě že nebudete moci jet, můžu pomoct sehnat náhradníka
- v ceně je zahrnuta doprava + ubytování
Počet míst v pártybusu je omezen – kdo zaváhá, nejede!!!
- jede se za každého počasí!
- v sobotu večer bude v Deštném O´neill Soldiers párty, závod byl bohužel zrušen
- po domluvě je možné zahrát si hry v tělocvičně
Sledujte náš web, ať vám neunikne nic důležitého. Případné dotazy pište do komentářů.

{AG}/CK_Blbneme_vyber{/AG}
A kdo letos jede?
Zatím jsou přihlášeni: Králik, Lenka, Maki, paní Králiková, Přemek, Buč, Alena Burianová a 3 kamarádi, Ivoš Trnka a kámoš, Tarzan, Podpí, Tomik, Feri, Knédl, Libor, Šmirda, Kozi, Lenky máma, Destil, Ondra, Ája, Šárka